Web Analytics

“Do të kesh kontratë pas Big Brotherit”, çfarë po i ofron Blero Edonës?

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi duket se ka raporte të mira me transgjinoren Edona James.

Gjatë një bisede në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, këngëtari i tha se ka gati një punë për të.

“Edonë, je një artiste e imja në kontratë pas Big Brotherit”, tha Blero.

“Nëse e bën këtë për spektakël, unë po mbes pra”, ia ktheu Edona.

Kujtojmë se, Blero, Edona James dhe Gani Gërmia janë tre personat më të votuar nga publiku.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT