Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERA“Do të të q* fort, do të të trajtoj si k*rvë”, mesazhet...

“Do të të q* fort, do të të trajtoj si k*rvë”, mesazhet e forta të këngëtarit shqiptar me fansen

Pas ndarjes me vajzën e Jozefina Topallit, duket se këngëtari Luiz Ejlli “është tërbuar” dhe ka nisur bisedat er.otike me fansat e tij, Ose të paktën kjo është ajo që ne kemi kuptuar nga këto screenshote që kanë ardhur në redaksinë e JOQ.

Është një vajzë e cila ka publikuar bisedat me këngëtarin dhe bën me dije se i ka bërë ftesë thjesht si një këngëtar i preferuar që ajo ka, duke qenë se djali është edhe shumë bukurosh e nuk ka nguruar t’i shkruajë.

Në bisedë e sipër diskutimi mes të dyve nxehet mjaft dhe Luizi nuk ndalet, por shfrenon imagjinatën me këtë vajzë dhe me një fjalor er.otik diskuton si mund të ishte një skenë e se.ksit mes të dyve.

Duke menduar se të dy janë të rritur, këto mund të cilësohen si biseda normale, por më mirë gjykojini vetë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit