Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Do ua shkatërroj”, Olta ndërpret momentet romantike të çiftit Kiara-Luiz ju rri...

“Do ua shkatërroj”, Olta ndërpret momentet romantike të çiftit Kiara-Luiz ju rri tek dera (Video)

Dalja e Armaldo Kllogjerit nga shtëpia e Big Brother Vip ka indinjuar tej mase Oltën. Aktorja është shprehur e vendosur se pas daljes së Maestreos do të bëjë gjithaçka që të largojë Kiarën nga shtëpia, në mënyrë që të dobësojë Luizin dhe kete ia tha direkt pasi e percollen Armaldon tek dera.

Mbrëmjen e djeshme Olta ka shkuar te suita e Kiarës dhe Luizit, ku I ka kërkuar llogari Luzit për lojën e “padrejtë” sias saj që Luizi po bën, ndërsa i ka thënë çiftit se do ua “shkatërrojë moment e bukura që po kalojnë në suitë”.

Olta ka thene se do shkoi dhe tu kendoj tek dera ne menyre qe mos ti lere rehat ta shijojne kete dhurata qe Kiara e ka kerkuar nga Vellau i Madh si surprize per Luizin pasi lkjo kishte fituar sfien e imitimeve duke e imituer shume bukur Niten nga Kosova megjithese ka dialekt te ndryshem nga Kiara ajo e ka bere shume bukur rolin dhe per kete fitoi dhuraten per Luizin dhomen suite.

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën. Luizit i ka pelqyer mjaft shume kjo dhurata pasi deri me tani ka qene vetem Luizi i cili ia ka bere surpriza te shumta Kiares ku ai i ka kushtuar edhe kenge per diten e Shen Valentinit./albeu/

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit