Web Analytics
BallinaSHOWBIZ'Do vish në Big Brother?', Eduart Grishaj i bën ftesë publikisht gazetarit

‘Do vish në Big Brother?’, Eduart Grishaj i bën ftesë publikisht gazetarit

Eduart Grishaj ka konfirmuar lajmet se së shpejti do të nisë edicioni i dytë i “Big Brother VIP”.

Regjisori gjatë një interviste për gazetarin Ermal Qori, e ka ftuar këtë të fundit drejtpërdrejt të bëhet pjesë e lojës.

Grishaj është shprehur se Ermali do të ishte një lojtar me tipin e duhur për reality-show.

“Do vish në Big Brother ti?

Mendoje hajde dhe vetëm sa kemi bërë këtë intervistën bashkë e kam kuptuar që mund të eci shumë ky tipi yt në Big Brother, edhe nëse e fik kamerën ta them të njëjtën gjë“, tha ai.

Big Brother Vip Albania u be nje nga spektaklet me te percjellura.

Duke thyer rekord shikueshmeria.

Ne dhjetor pritet te filloj Big Brother Albania 2.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit