‘Dola me dostin’, Jonida sjell foton e ëmbël në krahët e Besnikut

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kanë treguar gjithmonë se kanë marrëdhënie të shkëlqyeshme të dashurisë.

Shpesh ata e quajnë njëri tjetrin me emra të ndryshëm derisa së fundmi Jonida tha se ai është edhe dosti i saj.

”Dola me dostin” ishte përshkrimi në fotot e ëmbla krah njëri tjetrit.

Të buzëqeshur e të kuruar deri në detaje ata duken kaë bukur./InfoKosova/

Shiko foton: