Web Analytics
BallinaSHOWBIZDoli në pah! Ish-konkurrenti i “Për’puthen” rrezikon burgun

Doli në pah! Ish-konkurrenti i “Për’puthen” rrezikon burgun

Ishte pjesë e një emisioni ku u njoh me vajza të ndryshme. Bëhet fjalë për Azem Halimi, shkruan nzoom.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash hapi zemrën e i rrëfeu disa detaje nga privatësia e tij.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” zbuloi se ishte në sherr me policinë duke rrezikuar burgun.

Për këto dhe detaje të tjera ndiqni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit