Don Xhoni dhe Loredana ‘bombardojnë’ me fotot e fundit

Don Xhon dhe Loredana Zefi janë ndër këngëtarët më të suksesshëm dhe të dashur të publikut shqiptar.

Të dy tashmë janë duke arritur majat e karrierës duke mos qenë pjesë vetëm në show bizin shqiptar, por edhe në atë ndërkombëtar, shkruan “Kosovarja”.

Si dy artistë shumë të talentuar ata kanë paralajmëruar projetin tyre të radhës.

Së fundmi, ishte Don Xhoni që postoi disa foto me Loredanën duke treguar kështu se projekti është finalizuar dhe se bomba pritet të pëlcasë dita ditës. /Kosovarja/