“Don Zhuani” i Përputhen +40 shpërthen në lot

“Çimi” i “Për’puthen +40” ka bërë disa deklarata për Stelën, me të cilën kishte krijuar një lidhje dashurie.

Mes emocionesh, tha që akoma e pëlqen atë dhe i kërkoi falje për të gjitha gjërat e këqija.

Mes bisedës, ata vendosën që të gëzojnë një respekt për njëri-tjetrin edhe pas ndarjes.

Pastaj, duke biseduar, ai u shpreh se dëshiron të ketë një rikthim mes tyre./Indeksonline/

Shiko videon: