Donaldi e Beatrix “s’i ndahen” njëri tjetrit, shfaqen më të afërt se kurrë

Donaldi dhe Beatrixi këto ditë kanë qenë të pandashëm brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Dyshja gjithë kohën po rrijnë bashkë.

Madje në një bisedë mbrëmë me Dj PM dhe Dagz, Donaldi nuk mohoi pëlqimin ndaj këngëtares.

Edhe sot, dyshja janë shfaqur tejet të afërt.

Donaldi ka treguar hapur pak a shumë pëlqimin ndaj këngëtares Ramosaj.

I vënë në pozitë të sikletshme nga Antonela, ai e pranoi hapur se po Beatrix është femër super e bukur.

Se a do të lind diçka mes dyshes, mbetet të shihet. /Reporteri

Shiko videon: