Web Analytics

Donaldi e Bora, Romeo dhe Heidi bëhen bashkë, publikojnë videon më të ëmbël së bashku

Vëllezërit Veshaj mbreme ndeshjen e madhe e percjellen së bashku me partneret e tyre.

Donaldi ka publikuar një video mjaftë interesante ku shihen të gjithë të veshur në fanellat e lojtarëve të Kombëtares.

Mesa duket çiftet po e shijojnë më shumë së kurrë këtë ndeshje ku shihen mjaftë të lumtur.

Megjithese nuk fitoi kombetarja, kjo video u pelqye mjaft shume nga fansat e tyre.

Shiko videon:

Nga rubrika