Web Analytics

Donaldi feston sot ditëlindjen, Bora lë gojë hapur të gjithë me urimin

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Donald Veshaj festojnë sot ditëlindjen.

Dy binjakët mbushin sot 28 vjeç dhe urimet e dedikimet për ta kanë nisur që në mesnatë.

Romeo dhe Donald Veshaj festojnë sot ditëlindjen.

Dy binjakët mbushin sot 28 vjeç dhe urimet e dedikimet për ta kanë nisur që në mesnatë.

Dedikimi që mori më shumë vëmendje ishte ai i Bora Zemanit për partnerin e saj.

Moderatorja ka ndarë disa foto shumë romantike të tyre në Instagram, teksa shkruan:

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! #happybirthday”.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x