Donaldi në “mbështetje “ të Beatrixit pas komenteve të shumta negative ndaj saj, ja çka thotë

Beatrix Ramosaj është ndër më të komentuarat në media dhe rrjetet sociale.

Që nga dalja nga Big Brother, Beatrix është përballur më sërë kritikash komente për lidhjen e saj me Donaldin.

Ajo para disa ditësh publikoi një video ku fliste për bullizimin që i është bërë gjatë kohës së fundit.

Po ashtu ajo ka paralajmëruar padi ndaj të gjithë atyre që e bullizojnë tash e mbas.

E për këtë temë ka folur së fundi në emisionin e tij edhe Donaldi.

Ai ka ironizuar më atë që bëjnë komente të tilla duke i quajtur edhe si filozofe.

Kjo është marrë nga fansat si përkrahje ndaj Trixës, duke i kërkuar që të mos i dëgjojë të tjëretë.