Web Analytics
BallinaSHOWBIZDonaldi nuk përmbahet, i gjuhet në ledhatim Borës kur e sheh në...

Donaldi nuk përmbahet, i gjuhet në ledhatim Borës kur e sheh në këtë gjendje!

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Tani, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri, madje ata shfaqen se bashku edhe në vendin e punës.

Sot Bora ka publikuar disa imazhe nga prapaskenat e emisonit relaksues të cilin e drejton ajo.

E veshur me fustan me shumë stil dhe e rregulluar bukur, Bora shfaqet super joshëse.

Madje ajo në një foto ka publikuar edhe një foto duke u përqafuar me Donaldin.

Ky i fundit duket se nuk ka mundur t’i rezistojë Borës kur e ka parë sa bukur po duket. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit