Donaldi sapo pranoi që është takuar me Borën? 

Para pak kohësh mediat zbuluan se Donaldi dhe Bora ishin takuar në shtëpinë e kësaj të fundit, ndonse Bora e mohoi në postimin e saj diçka të tillë.

Por një postim i fundit i Donaldit na bën të aludojmë se ai në një lloj mënyre e ka aprovuar.

Ai ka publikuar një foto ku përbri shkruan: “Makina me targa AA… ka bllokuar rrugën”, ku sigurisht nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve.

E pra Donald e pranove domethënë?/Kryefjala/