Web Analytics
BallinaSHOWBIZDonika Bujupi bëhet e fortë, hyp në maje të Kepit të Redonit

Donika Bujupi bëhet e fortë, hyp në maje të Kepit të Redonit

Ish deputetja Donika Kadaj-Bujupi, është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Bujupi nuk mungon së shfaquri edhe thjeshtësinë me ndjekësit e saj në Instagram.

Duke qenë se ajo është fanse e “Hiking”, së fundi ka postuar imazhe me poza nga maja e Kepit të Redonit.

Në veshje sportive  ajo dukej që po e shijonte natyrën që e ka shumë qejf.

Kujtojmë se Donika është larguar nga politika edhe duke mos kandiduar si deputete në zgjedhjet e fundit, dhe zgjodhi të jetë si opinoniste.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit