Donika Kadaj ndryshon pamje, shfaqet në TV me ‘look të ri, pa kaçurrela

Ish-deputetja Donika Kadaj, e cila kohëve të fundit po paraqitet nëpër studio televizive si analiste ka habitur të gjithë me pamjen e re.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim Donikën me flokët kaçurrela, por sonte ajo ka befasuar me modelin e tyre.

Donika i ka shtrirë flokët dhe duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Shiko foton: