Donika Kadaj uron Fitër Bajramin me poza në veshje tradicionale shqiptare

Analista, Donika Kadaj Bujupi, është mjaft aktiv dhe numëron mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Bujupi në fund të Muajit të Shenjtë të Ramazanit, ka postuar imazhe në veshje tradicionale shqiptare.

Në mbishkrimin e saj, Donika ka uruar agjërim të pranuar dhe me fat Fitër Bajramin.

E buzëqeshur në imazhe ajo mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj unike.