Web Analytics
BallinaSHOWBIZDonjeta Morina humb personin e zemrës

Donjeta Morina humb personin e zemrës

Këngëtarja Donjeta Morina, është një nga personazhet e reja në estradën tonë.

E dashur dhe e pëlqyer nga numer i madh fansash.

Donjeta me postin e fundit jep një lajm jo te mire për të.

Gjyshi i saj ndërroi jetë.

Këngëtarja me plot emocione shkruan falët më të bukura për gjyshin.

Ndër të tjera ajo shkruan:

“Do të kujtojmë gjithmonë si një burrë më karakter, i ndershëm dhe atdhedashës, me plis deri në momentet e fundit te jetës”.

Ngushllime!/kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit