Web Analytics
BallinaSHOWBIZDonjeta Morina shfaqet tërheqëse në imazhet e reja 

Donjeta Morina shfaqet tërheqëse në imazhet e reja 

Donjeta Morina është një nga zërat e preferuar të estradës.

Bukuroshja shqiptare është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria si dhe projektet muzikore.

Së fundmi ajo ka paralajmëruar këngën e re e që për fansat ka postuar imazhe nga videoklipi.

Me veshje të zbuluar dhe me gurë shkëlqyes që e bënin të veçantë dukjen e saj, ajo dukej tejet atraktive derisa kishe bërë poza terheqese./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit