Web Analytics
BallinaSHOWBIZDonjeta Morina sjell foto atraktive derisa ankohet nga mos rënia e çmimit...

Donjeta Morina sjell foto atraktive derisa ankohet nga mos rënia e çmimit të naftës

Donjeta Morina po mbanë aktiv ndjekësit e saj me postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Së fundmi ka realizuar disa imazhe në veturë derisa i ka postuar edhe në Instagram.

Gjithmonë në formë të mirë këtë herë dukej se ishte e ‘nevrikosur’ dhe kjo pasi siç ka shkruar edhe ajo për shkak të shtrenjtimin të naftës.

“Shtrenjtë valla”, ka qenë mbishkrimi i saj në fotografi ku në njërën prej tyre ishte shfaqur me fytyrë të ngrysur./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit