Dorina shtatzënë? Futbollisti Hadërgjonaj tregon se a po bëhet baba

Episoda e radhës e emisionit “Mirage”, edhe këtë të premte solli materiale të shumta.

Detaje nga dasma e futbollistit Florent Hadergjonaj është njëri nga materialet e kësaj episode.

Florenti në emisionin “Mirage”, foli rreth dasmës dhe njohjes me bashkëshorten e tij.

Ndër tjerash ai tregoi se a po bëhet baba, për ta kuptuar se a po bëhet futbollisti baba shikoni videon më poshtë: