Drita Stubllës lirisht mund t’i themi “Peshku i Artë” në Tokë

Bukuroshja Drita Stublla njihet për format e saj bombastike.

Ajo ka një trup të palestruar ku secila femër do ta dëshironte, shkruan InfoKosova.

Me një fustan të bardh dhe në formë sirene Drita ka mahnitur rrjetin.

Ajo më të vërtet duket si një “Peshk i Artë” në Tokë./InfoKosova/