Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Du mu tranu”, Getinjo flet pas raportimeve se do të jetë brenda...

“Du mu tranu”, Getinjo flet pas raportimeve se do të jetë brenda shtëpisë së Big Brother VIP

U perfol se do jete pjese e Big Brother Vip Kosova.

Rep-artsti i njohur Getinjo përmes një përmes një postimi në Instastoryn e tij ka reaguar lidhur me lajmet të cilat po qarkullojnë se ai do të jetë pjesë e spektaklit Big Brother Vip Kosova.

Ai ka demantuar lajmet ne të cilat kanë shkruar se Getinjo do të jetë banor i shtëpisë së BBv-së.

“Dmth ju po e dini e une spo e di”, ka shkruar reperi.

Tashme disa emra po perfolen qe do jene pjese e spektaklit.

Disa prej tyre kane treguar se e kane refuzuar ftesen sic eshte Engjellusha Salihu dhe Art Abazi.

Big Brother Vip Kosova ka filluar te zbuloj disa thenie te banoreve qe do jene pjese e spektaklit.

Permes tyre publiku do mundohet te di thenia e cilit orej tyre eshte, ndersa se cilet do jene ata do mund ti shohim me 5 dhjetor kur edhe fillon spektakli.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit