Dua Lipa dhe Anwar ndajnë puthje pasiononte në det

Dua Lipa po shijon kohën e lirë me të dashurin.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid dukeshin si një çift shumë të dashuruar kur ata goditën plazhin në Malibu për një pasdite surfimi të dielën, një ditë pasi festuan 25-vjetorin e këngëtares.

Ylli me origjinë shqiptare dhe modeli amerikan, 21 vjeç, u vunë re duke bërë ‘surf’ së bashku në Malibu teksa ishin pajisur me rroba e dërrasë të ‘Surf’-it.

Çifti ishin kapur nga paparazit duke shkëmbyer puthje pasionante teksa po shijonin momente atraksioni në det.