Dua Lipa dhe i dashuri saj Anwar Hadid nuk ndalen duke sjellë poza provokuese

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë duke shijuar motin e mirë në SHBA.

Dua Lipa së fundmi është folur se ka blerë një apartament në SHBA, në mënyrë që të qëndrojë afër me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Këngëtarja nga Prishtina dhe modeli me prejardhje Palestineze, kanë ndarë në llogaritë e tyre nga një imazh ku shihen duke shijuar motin e mirë këtë vikend.

Ndryshe, kujtojmë se gjatë ditë së premte Dua lansoi videoklipin e ‘Levitating’ dhe pjesë e tij ishte edhe i dashuri i saj Hadid.