Dua Lipa duket atraktive edhe në veshje sportive

Dua Lipa ndau një sërë fotografish magjepsëse në Instagram të enjten – teksa vazhdon turneun e saj “Future Nostalgia” në Mbretërinë e Bashkuar.

26-vjeçarja vuri në pah barkun e saj të rrafshët me një palë tuta sportive me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë me grafike.

Veshja e saj në imazhin e parë ishte e shoqëruar me një grim të lehtë, ndërsa shihet e shtrirë në një divan, shkruan DailyMail.

Pamjet e tjera argëtuese treguan yllin duke kërcyer mbi një shtrat të madh me pizhamet e saj.

Postimi tregoi gjithashtu yllin duke bërë flokët dhe grimin përpara se të performonte, duke ecur në rrugë në kryeqytet dhe duke shfaqur truin e saj të tonifikuar me një këmishë me vija dhe xhinse.