Dua Lipa e shijon pafund pushimin në Australi

Dua Lipa ndodhet në Australi.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, aktualisht ndodhet në Australi.

Ajo me performancën e fundit atje ngiti në këmbë një numër të madh të publikut i cili këndonte e brohoriste së bashku me të.

E sot këngëtarja ka gjetur pak kohë për veten dhe po shijon ditët e nxehta atje.

Dua i ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram dhe shihet se po kalon momente të këndshme e shoqëruar nga një pamje e qetë e përrallore.