Web Analytics
BallinaSHOWBIZDua Lipa me linja atraktive, ekspozon këmbët e tonifikuara

Dua Lipa me linja atraktive, ekspozon këmbët e tonifikuara

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, po sigurohet që në çdo paraqitje të shfaqet me plotë stil.

Këngëtarja ka mahnitur me linjat trupore të cilat i ka ekspozuar para pasqyrës, ku shihet duke marrë rreze dielli.

Krahas nuancave, ajo kishte veshur këmishë të tejdukshme me sytjena dhe një minifund të çarë që ia vinte në pah këmbët si dhe barkun e tonifikuar.

Gjithashtu, ajo ka sjellë një imazh e mbuluar me një shami të tejdukshme.

Vëmendje mori komenti i Paris Hilton e cila i shkroi:

”Gjithmonë e më e mirë”.

Ndryshe, Dua Lipa do kendoj ne Shqiperi per 28 nentor.

Ndersa eshte shprehur e lumtur qe do marre pjese.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit