Dua Lipa nuk i ndalë sukseset, zë vend në top listen e njohur botërore

Për artisten sukseset nuk kanë të ndalur Sukseset për këngëtaren e njohur ksoovare, Dua Lipën nuk kanë të ndalur.

Me këngën “Don’t Start Now”, ajo është renditur në top 10-shen e top listës në Billboard Hot 100.

Renditja e grafikëve bazohet në shitjet, transmetimin në radio dhe internet në Shtetet e Bashkuara.

“Don’t Start Now” është publikaur vitin e kaluar dhe në Youtube deri tani numëron miliona klikime.