Dua Lipa shfaqet hot në krahët e të dashurit amerikan

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po shijon lidhjen me të dashurin e saj. Anwar Hadid.

Dua është parë dje në publik krah më krah me 21 vjeçarin amerikan.

Ajo që bie në sy në këtë dalje publike është gjoksi i Ritës ku shihet se i ka devijuar bluza dhe është zbuluar më shumë se që duhet.

Por, Anwar ka qenë në krahët e saj dhe me siguri se nuk mund të ketë arsye për xhelozi.