Web Analytics
BallinaSHOWBIZDua Lipa shfaqet me një çantë të vogël që kushton kaq shumë?

Dua Lipa shfaqet me një çantë të vogël që kushton kaq shumë?

Herë pas here, një çantë e re “It-bag” hyn në botën e të famshmëve.

Së fundmi, Dua Lipa është shfaqur me çantën aktuale të domosdoshme: Luar “Ana”. Çanta, e krijuar nga Raul Lopez, erdhi në një lëkurë të gjelbër në një printim pitoni.

Ishte një kontrast vrasës me pallton e bardhë të Lipës – gjithashtu nga Luar – dhe një palë ‘pantaboots’ të zeza ‘Balenciaga’.

Ndërsa vetë çanta nuk është lançuar ende (është nga koleksioni i pranverës 2023), fansat mund të presin që ajo të kushtojë 265 dollarë, siç janë çantat e tjera Luar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit