Dua Lipa shfaqet me stil interesant në pozat e realizuara gjatë vizitës në fshat

Ajo aktualisht është në mes të turneut të saj të shumëpritur “Future Nostalgia”.

Dhe Dua Lipa tregoi figurën e saj të pabesueshme të trupit me një fustan të tejdukshëm dhe të brendshme të zeza ndërsa shijoi një ditë pushimi të merituar pas koncertit të saj në Liverpool të premten.

Këngëtarja 26 vjeçe, u lajmërua në Instagram të shtunën për të ndarë një sërë fotografish larg skenës, duke treguar ndjenjën e saj unike të stilit, shkruan DailyMail.

Dua dukej tejet tërheqëse në këto fotografi, të cilat mesa duket ishin realizuar në një fshat.