Dua Lipa s’i ndahet të dashurit, shëtisin rrugëve të Londrës plotë stil

Ata kanë qenë duke izoluar së bashku në një Air BnB në Londër, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i saj në Australi për ta gjetur banesën e saj të përmbytur.

Dhe Dua Lipa dhe Anwar Hadid u shfaqën më të dashuruar se kurrë ndërsa shijuan një shëtitje romantike nëpër Londër.

Këngëtarja, 24 shfaqi flokët e saj të ngjyrosura në shtëpi me ngjyrë të qershisë ndërsa ajo dhe Anwar, 20 vjeç, shfrytëzuan sa më shumë kohën e diell.

Dua tregoi sensin e saj të çuditshëm të stilit në një bluzë shumëngjyrëshe të cilën ajo e bashkoi me tuta të zezë sportive, çorape të bardha dhe atlete Nike.

Anwar kombinojë veshjen e tij me Dua, pasi modelja veshi edhe një bluzë me ngjyra nga e njëjta markë.

Çifti nuk mundi t’i mbante duart larg njëri-tjetrit gjatë shëtitjes, me Anwar të mbështjellë krahun mbi shpatullën e Dua.

Kujtojmë që përkundër Britanisë së Madhe që ishte nën mbyllje për disa javë, ylli po kalon kohën më të madhe me të dashurin e saj.

Por, në fund të javës së kaluar, Dua dhe Anwar morën pjesë në një ‘barbecue’ familjare për të festuar ditëlindjen e 19-të të motrës së saj, Rina./Indeksonline/