Dua Lipa si “tigreshë”, mahnitë me linjat

Dua Lipa padyshim që është një ndër këngëtarët më të suksesshme në botë.

Ajo përveç vokalit interesant që ka, komentohet edhe mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme të cilën e ka në super formë.

Dua është shumë active në rrjete sociale, ku edhe shpërndan fotografi të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi ka publikuar një fotografi me bikini, dhe një këmishë të cilën nuk e përthekoi.

Në mbishkrim ka shkruajtur “Woteva” që do të thotë “sidoqoftë”.

Kujtojmë që kënga e saj efundit është “Future Nostalgia” e cila numëron mbi 86 milionë shikime ne YouTube.