Web Analytics
BallinaSHOWBIZDua Lipa zbulon skuadrën për të cilën do të bëjë tifo në...

Dua Lipa zbulon skuadrën për të cilën do të bëjë tifo në Botëror

Dua Lipa ka mohuar raportimet se ajo do të performojë në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës në Katar të dielën.

Këngëtarja tha se do të presë me padurim të vizitojë Katarin kur të ketë përmbushur të gjitha premtimet për të drejtat e njeriut.

Emra të tjerë të njohur, duke përfshirë Robbie Williams dhe Jung Kook të BTS, kanë vendosur të interpretojnë.

Lipa postoi një histori në Instagram të dielën, ku shkruhej:

“Aktualisht ka shumë spekulime se unë do të performoj në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës në Katar.

Unë nuk do të performoj dhe as nuk kam qenë ndonjëherë e përfshirë në ndonjë negociatë për të performuar.

Do të bëj tifo për Anglinë nga larg…

Me dashuri, Dua”, ka shkruar ajo.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit