Web Analytics
BallinaUncategorizedDua na tregon se ku do shkojnë vajzat e këqija

Dua na tregon se ku do shkojnë vajzat e këqija

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme në botë.

Përpos se në muzikë, ajo aktive është edhe në rrjetet sociale.

Por, fotot e fundit që i publikoi në Instagram janë interesant për shkak të formës si pozoi dhe e dyta për shkak të shkrimit që la.

Dua shihet se nga veshja e shkurtë sa si doli ‘zogu’ në pasqyrë.

Ndërsa shkrimi i saj është ky:

“Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija shkojnë në Riccardo”.

Rrjetet Sociale

630,220FansaPëlqeje
28,214NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit