Web Analytics
BallinaUncategorizedDua shfaqet pa grim, sa bukur po duket

Dua shfaqet pa grim, sa bukur po duket

Këngëtarja Dua Lipa ka bërë një paraqitje tepër se.ksi sonte

Pasi që mori pjesë në paradën e komunitetit LGBTi në Sydney, Dua është kthyer për në shtëpi dhe kamerat e kanë kapur kosovaren duke shkuar në aeroport.

Dua është shfaqur tërësisht pa grim dhe kjo nuk e ka penguar që ajo përsëri të duket e bukur.

Këngëtarja ishte e veshur me veshje sportive.

Ditë më parë, Dua ka paralajmëruar se është duke punuar në albumin e saj të radhës. /GazetaExpress/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit