Web Analytics
BallinaUncategorizedDua sjell imazhe të reja nga ‘Grammy awards’

Dua sjell imazhe të reja nga ‘Grammy awards’

Të dielën u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.

Të dielën në Los Angeles u mbajt edicioni i 62-të i ‘Grammy Awards’ ku këtë vit për fat të keq asnjë nga artistët shqiptarë nuk ishin të nominuar.

Por ceremonisë nuk i mungoi Dua Lipa dhe këngëtarja Bebe Rexha të cilat padyshim ishin nga më të përfolurat për shkak të pamjes së tyre.

Së fundmi Dua Lipa ka ndarë imazhe të reja nga nata e ‘Grammys’ ku shihet krah të dashurit, Anwar Hadid.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit