Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

“Dua të ha m** tënd”/ ndjekësi i bën kërkesën shokuese ish-banores së “Big Brother Vip”

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Antoneta Koçi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

Së fundmi ajo ka zbuluar një kërkesë shokuese që ka marrë nga një fans i saj.

Teksa ka ndarë me ndjekësit një shqetësim të saj dhe ka kërkuar nëse dhe ata kanë pasur të njëjtin problem si ajo, dikush e ka anashkaluar këtë dhe i ka bërë një kërkesë që nuk e priste aspak.

Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, i ka shkruar fansi.

Ndërkohë ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka reaguar thjesht me një emoji ku tregon se është habitur nga kjo kërkesë e tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu