Duda Balje rregullon flokët dhe bën këtë foto interesante

Politikanja e komunitetit boshnjak të Kosovës, Duda Balje është njëra ndër politikanet më të përfolura në rubrikën rozë, shkruan “InfoKosova”.

Duda gëzon një pamje të bukur dhe di se si ta mbaj vetën.

Ajo është shumë shpesh në qendër të vëmendjes mediatike me paraqitjet e saj.

Së fundmi Duda shihet se ka rregulluar floktë e saj, dhe ka pozuar në këtë fotografi ku më pas e ka bërë publike në instagram.

Duda ka marrur shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj, sidomos nga komuniteti shqiptar shumicë i Kosovës të cilët e duan shumë Baljen./InfoKosova/