Dueti me vajzën e tij, që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises, u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”.

Pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare, në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.

Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

 

Më poshtë e gjeni duetin e tij me Dilan, ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.