3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Duhet të përmbaheni fort kur t’ia shihni FOTOT kësaj ‘bombe’ ruse!

Duhet të përmbaheni fort kur t’ia shihni FOTOT kësaj ‘bombe’ ruse!

Anastasiya Kvitko njihet për linjat e saja trupore të thyera e me shumë stil

Modelja e cila është rivalja e 36 vjeçares, Kim Kardashian, shpesh njihet edhe si vetë “Kardashianja Ruse”.

Të pasmet e saja dhe gjoksi me madhësi ‘marramendëse’ janë asetet kryesore të saj, të cilat kanë bërë që për të të shkruhet e të flitet kudo nëpër botë.

Ajo ka arritur të bëjë për vete 6.8 milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

Siç duket ajo di si t’i mbaj ata aktiv, e sidomos kur po vazhdon të postoj fotografi pothuajse nudo.

Shiko Fotot:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics