Web Analytics
BallinaUncategorizedDuke fotografuar trupin nga afër Arbenita i tregon strijat në bark

Duke fotografuar trupin nga afër Arbenita i tregon strijat në bark

Është njëra nga modelet më të kërkuara dhe të njohura ndërkombëtarisht, por që në Kosovë më shumë është bërë e famshme si e dashura e reperit Fero.

Edhe pse ka pasur mjaftë aku.za që bukuria e saj është falë operacioneve, ajo ka arritur ti bind të gjithë se çdo gjë është natyrale përveç gjo.ksit.

Duke dashur që të jetë e adhuruar nga pu.bliku për atë që është , së fund.mi ka pu.blikuar një imazh të stomakut ku vërehen qartë strijat.

Bukuroshja duke u para.qitur reale, ka arritur të fitojë simpati edhe më të madhe duke pasur kome.nte nga më të ndryshmet për këtë guxim.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit