Duke reklamuar të pasmet, Enca mundohet të largoj “frikën” nga koronavirusi

Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhia cilësohet si një nga femrat më të pëlqyera në skenën e muzikës.

Ajo është e angazhuar shumë në profesionin e saj në muzikë, ku pas vde.kj.es së babait duket se e ka marrë veten duke mos i lenë anash pos.timet në rrjete sociale që numëron numër të madh ndjekësish.

Në secilën paraqitje nuk është e mundur të mos eks.po.zoj të pasmet dhe gjoksin bom.bas.tik për të cilin komentohet shumë si nga fansat po ashtu edhe nga kolegët e saj.

Ditëve të fundit është shpërndarë sëmundja e koronavirusit ku të gjithë po marrin masa mbrojtëse.

E këtë situatë Enca po e shfrytëzon për të bërë sarkazëm.

Në imazhin e publikuar së fundmi ajo u paraqit me një fustan që the.ksoj mirë lin.jat bom.bastike duke shkruar: “Po ju sjell pak ngjyre ne feed ne kto dite bardhe e zi”./Kosovarja/