Duke vallëzuar, Ada ekspozon gjoksin nga mbrëmja muzikore

Iriada, u bë e njohur për publikun kur mori pjesë në Përputhen.

Ajo doli një herë u kthye dhe prapë nuk gjeti dashurinë në emision.

Shpesh edhe është përqeshur nga konkurrentet se ka bërë shumë ndërhyrje.

Së fundmi ajo publikoi një Insta Story nga clubi ku tregoi format e bujshme trupore./InfoKosova/

Shiko videon: