Web Analytics
BallinaUncategorizedDuken bukur, por këta të famshëm u penduan për ndërhyrjet estetike që...

Duken bukur, por këta të famshëm u penduan për ndërhyrjet estetike që kanë bërë

Shumë të famshme kanë folur publikisht për ndërhyrjet kirurgjike estetike që kanë bërë në fizikun e tyre dhe më pas, kanë thënë që i kanë rënë pishman që kanë bërë një gjë të tillë.

Procedurat të cilat këto të famshme i kanë ndjekur nisin nga Botoxi dhe injektimi i buzëve, e deri te zmadhimi i gjoksit.

Disa nga të famshmet amerikane përfshirë Kim Kardashian, Nicole Kidman e modelen Gisele Bundchen, kanë thënë që janë penduar që kanë bërë ndërhyrjet e lartpërmendura!

Nicole Kidman ka bërë botox dhe i ka rënë pishman! Por tani thotë se e ka hequr…

Kourtney Kardashian i ka rënë pishman që e ka rritur gjoksin

Edhe Kim Kardashian i ka rënë pishman që ka bërë botox në vitin 2010-të, duke thënë se këtë ndërhyrje nuk e kishte aspak të nevojshme

Kylie Jenner është penduar që i ka rritur buzët shumë!

Modelja Gisele Bundchen nuk e do me gjoksin e bere!

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit