Web Analytics
BallinaSHOWBIZDuken çift i lumtur, por këngëtari tregon sekretin e Bes Kallakut: Mjafton...

Duken çift i lumtur, por këngëtari tregon sekretin e Bes Kallakut: Mjafton ta thotë Xhensila dhe ai…

Këngëtari i mirënjohur Irkenc Hyka ishte i ftuar në “Zemër Luana”, ku mori pjesë në një sfidë të personalizuar.

Ai do të zbulonte sekrete të personazheve të ndryshëm dhe nuk u kursye me asnjërin prej tyre.

Një prej personazheve ishte dhe Xhensila Myrtezaj me të cilën ka patur një bashkëpunim i cili ishte mjafte i sukseshem.

Por jo vetëm kaq, sepse Irkenci ka treguar se me Xhensilën kanë qenë edhe shokë klase, duke i nxjerre te palara

Edhe pse partneri i saj Bes Kallaku ndodhej në skenë, aty pari mirepo Irkenci nuk u kursye aspak.

Ai tregoi që mjafton që Xhensila të thotë: “Besart” dhe ai frikësohet menjeherë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit