Duket e fortë dhe trimëreshë? Leonora Jakupi kështu ik nga virusi korona

Leonora Jakupin e ka cilësuar publiku i saj si një femër trimëreshë dhe goxha e guximshme, shkruan “InfoKosova”.

Por, duket se edhe Leonora ka frikë sikurse të gjithë ne nga ky virus i cili është përhapur me të madhe gjithandej nëpër botë.

E këngëtarja bukuroshe nga Drenica, si duket ka gjetur kohë që të bëj shaka me këtë virus.

Ajo ishte veshur e rregulluar mjaftë bukur, dhe kishte pozuar pranë dritares, ku fotografinë e shoqëronte më këto fjalë: “Tu ike prej Virusit 😛”.

Sigurisht, brenda çdo shakaje ka edhe pak të vërteta, apo jo? E ndoshta edhe Nora e bukur po frikësohet pak nga ky virus./InfoKosova/