Web Analytics
BallinaSHOWBIZDuket e re, nuk do besoni sa vite mbushi Agnesa Vuthaj

Duket e re, nuk do besoni sa vite mbushi Agnesa Vuthaj

Modelja Agnesa Vuthaj edhe nje nga modelet me te bukura shqiptare e poashtu nje nga me te komentuarat edhe ne show biz ku merre vemendje te madhe edhe me jeten private te saj.

Ish mis Kosova dhe Shqipëria  kishte ditelindjen dje dhe mbushi plotë 37 vite jetë megjithese po ta shohim ne paraqitje ajo duket si te uishte nje vajze 20 vjecare duke u ber konkurrenc edhe me forma trupore.

Vuthaj njihet si “mbretëresha e bukurisë”, e cila duke qenë aktive në rrjetet sociale vazhdon dhe merr vëmendje teksa ditën e sotme është duke e festuar në një vend bregdetar.

Kujtojmë se Agnesa është edhe një grua biznismene e cila më shumë vepron jashtë shtetit ndersa percjellet nga mijera ndjekes qe pelqejne te shohin perpos punes edhe disa copeza nga perditshmeria e saj.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit