Duket gjithmonë në top formë, Ryva tregon sekretin e bukurisë

Ryva Kajatazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj si këngëtare dhe aktore, ajo gjen kohë të kujdeset për familjen e saj të ngushtë.

Duke qenë se është shumë aktive në punën e saj si artiste, ajo gjen kohë të kujdeset edhe për format e saj të cilat janë për lakmi.

Përmes një foto ku shihet në fitnes, Ryva tregon se sekreti i mbajtës së formës së saj fizike, është aktiviteti fizik në palestër./ORAinfo/